niedziela, 6 maja 2012

Nie no - CHAMSTWO!!

Z góry przepraszam za słownictwo .
Czytam sobie czyjegoś bloga. Są tam imaginy. Czytam jeden za drugim, i nie mogę w to uwierzyć.
są to moje i Angeli imaginy!
No kurwa, ja przepraszam, ale to chamskie!
Przyznawać sie - kto?!
Spoko, możecie kopiować, jeśli wam się podobają, al przynajmniej napiszcie, że są z tego bloga, że nie są wasze. Że ja i Gela to pisałyśmy. Nie nie wiem, coś, ale, żeby byyło wiadome, że są z tego bloga!! 
Dzięki.
I możecie być ze mnie dumni, nie przeklinalam tak dużo. xD
Aha i jeszcze coś.
Wiecie coś o Zaynie i Perrie.?
Jeśli tak, to piszcie!!

1 komentarz:

  1. W sumie już kilka razy spotkałam się z takim właśnie kopiowaniem. Nawet się co do tego nie będę wypowiadać, bo bym musiała naprzeklinać. xd Nie dość, że jest to czyste chamstwo, to w dodatku oszustwo, jeśli ktoś zwyczajnie kopiuje czyjąś ciężką pracę, wkleja na swojego bloga i nie poda informacji, że to NIE JEST JEGO. Ja pierdziele, nawet nwm, czy to w miarę logicznie napisałam.xd
    A jeśli chodzi o Zayn'a i Perrie, to sporo mi się obiło o uszy. Dawno temu (no, może nie tak dawno) czytałam, że o Perrie zabiegali Niall i Zayn. Perrie podobno wtedy olała Nialler'a dla Zayn'a, ale nikt nie wie, ile w tym prawdy, a ile plotek. A ostatnio podobno pisali do siebie na TT i Zayn napisał coś w stylu: "Musimy powtórzyć dzisiejszy wieczór". Nie wiem, czy to dokładnie tak było. W każdym bądź razie, większość ludzi uważa, że Zayn i Perrie są razem. BŁAGAM, OBY NIE. Przeczytałam dzisiaj komentarz do jakiegoś filmiku na YT, gdzie ktoś pisał: "Perrie musi być szczęściarą mając Zayn'a". (Mam nadzieję, że to dobrze przytoczyłam.xd) Osobiście, to nie wiem, co mam o tym sądzić. Po cichu liczę na to, że jednak Perrie i Zayn nie będą razem. Perrie nie za bardzo mi się podoba. I nie chodzi mi o wygląd (bo to też.xd), ale sam fakt, że OLAŁA NASZEGO NIALL'A już mnie denerwuje. Jak można było olać Nialler'a ?!
    Chyba się trochę rozpisałam.xd Mam nadzieję, że dostarczyłam Wam trochę informacji na temat Zayn'a i Perrie. xd
    ♥ xx

    OdpowiedzUsuń