Imaginy

1.Siedzisz sama w parku, jest grubo po północy. Płaczesz bo nazajutrz twoja mama ponownie wychodzi za mąż a ty masz wrażenie że twój ojczym w ogóle cię nie lubi i nie możesz znaleźć z nim kontaktu. Przychodzi do ciebie Harry, ale nie jesteś zdziwiona bo twój ojczym to znajomy organizatora X-Factor i mięliście okazję już się poznać. Chłopak podchodzi do ciebie, siada na ławce i pyta: co ty tutaj robisz o tej porze? - o to samo mogłabym zapytać ciebie - odpowiadasz, nawet na niego nie patrząc. Hazza patrzy w gwiazdy i pod nosem szepcze: po prostu musiałem odetchnąć. Łzy znów zaczynają napływać ci do oczu i mówisz cicho: myślałam że oni do siebie wrócą, moi rodzice.. a tu nagle moja matka bierze ślub. Harry siada bliżej ciebie, obejmuje cię ramieniem i mówi: nie martw się, gdy moi rodzice się rozwiedli nie było dnia w którym bym nie płakał. Na początku mój ojczym też mi nie pasował. Ale z czasem zobaczyłem jak bardzo kocha moją mamę i oo polubiłem. Z tobą pewnie będzie podobnie. Wycierasz łzy i mówisz: a jeśli nie? Hazza odgarnia ci włosy z twarzy i mówi: wiedz że ja zawsze będę przy tobie, bez względu na wszystko. Gdy cię poznałem, wiedziałem że będziesz dla mnie kimś wyjątkowym i teraz wiem że ani trochę się nie myliłem. Patrzysz mu w oczy a ten namiętnie cię całuje. Mówisz: bądź ze mną.. już zawsze. Opierasz się o jego ramię a ten głaszcze cię czule po głowie i mówi: będę, do końca świata i jeden dzień dłużej.

2.Jesteś w schronisku. Zamierzasz z mamą zaadoptować jakiegoś szczeniaka bo właśnie zmieniłyście mieszkanie na większe. Przechadzasz się między klatkami aż w końcu znajdujesz małego, szarego psiaka który smutno na ciebie patrzy. Uśmiechasz się i mówisz: chcę tego. Kierownik schroniska mówi: niestety, ten jest już zarezerwowany. Smutniejesz i pytasz: dla kogo? Zza twoich pleców słyszysz krótkie - dla mnie. Obracasz się i widzisz Liam'a. Jesteś w szoku więc wymawiasz tylko krótkie: rozumiem. Liam podchodzi do ciebie i mówi: ale skoro go chcesz to proszę bardzo. Ale pod jednym warunkiem. Patrzysz na niego pytająco. - pod warunkiem że będę mógł go odwiedzać - Liam uśmiecha się zawadiacko a ty śmiejesz się i mówisz: jasne, kiedy tylko będziesz chciał. Pracownik schroniska wyciąga psiaka z klatki i mówi do ciebie: mogę wiedzieć jak go pani nazwie? Patrzysz na Liam'a i pytasz go: a może ty zdecydujesz? Liam podchodzi, drapie psiaka i mówi: będziesz się nazywał Szczęściarz bo miałem cholerne szczęście że dzięki tobie poznałem taką wspaniała dziewczynę jaką jest twoja nowa pani. Lekko się rumienisz a Szczęściarz macha wesoło ogonem.  

3. Jesteście z Niall'em na pokazie mody. Po pokazie idziecie do restauracji i ty przeglądając listę dań mówisz: jak tak patrzyłam na te modelki to stwierdziłam że muszę schudnąć. Niall natychmiastowo przestaje przewracać kartki w menu i patrzy na ciebie spode łba. Wykluczone - mówi. Ty: przecież mi nie zabronisz! Niall: Nie pozwolę żebyś wyglądała jak wieszak. Poza tym diety przyprawiają mnie o ból głowy. Nie będziesz się odchudzać. Ty: a właśnie że będę! Niall momentalnie robi się smutny i spuszcza głowę, udając że szuka czegoś w menu. Patrzysz na niego i mówisz: no dobra, nie będę się odchudzać. On nic. Ty: Niall, słyszysz? Nie odchudzam się! Niall podnosi głowę i mówi: udowodnij. Przewracasz oczami. Zamawiasz wielkiego hamburgera, a gdy go zjadasz Niall natychmiast się uśmiecha i daje ci buziaka w policzek.


4.Jesteś z Hazzą na meczu piłki nożnej. Nagle on wstaje, zaczyna machać rękami i skakać. Ty: Harry, co ty robisz? Zwariowałeś?! Gdy pojawiacie się na telebimie on klęka, drżącą ręką łapie twoją dłoń i mówi: czy zostaniesz moją panią Styles? Zaczynasz płakać ze szczęścia, a gdy się zgadzasz, wszyscy ludzie na stadionie zaczynają bić Wam brawo :)

5. Zakradasz się do Zayn'a który siedzi na kanapie i coś pisze. Wyrywasz mu notes i zaczynasz uciekać. Zayn goni cię po całym domu, a gdy w końcu cię łapie, zaczyna cię łaskotać, próbując odzyskać notatki. Spoglądasz na jedną z kartek i widzisz, że jest na niej pełno nut i zwrotek, a na samej górze widnieje tytuł: she's the one. Patrzysz na Zayn'a a on uśmiecha się i mówi: To miała być niespodzianka :) piszczysz z radości i rzucasz się mu w ramiona.

6. Jestem z Liamem na randce w kinie , na horrorze :) Film jest bardzo straszny i z trudem wytrzymujesz siedząc w sali. Nagle Liam zaczyna obejmować Cię, abyś się nie bała . Ty : Liam...ja się aż tak nie boję. Liam : Przecież trzęsiesz się i masz taką minę , że pomyślałem... Ty : A nie , możesz tak zostać , przy Tobie czuję się odrobinę bezpieczniej. Liam pocałował Cię w czoło , objął i zaczął szeptać do ucha : Nie bój się , obronię Cię przed wszystkim. Czyjesz się szczęśliwa i napełniona miłością , przewracasz oczami i pozwalasz tej chwili trwać, mimo strasznego filmu, bo przecież umówiłaś się na randkę z chłopakiem, który Cię kocha :)

2 komentarze:

  1. I jak , podobają się imaginy ? :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi tak się podobają. Są nawet spoko :)
    Może jakieś kolejne?

    OdpowiedzUsuń